KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693693
nr 1369 3693
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Angel". Signerad, numrerad 35/100. Motivet: 18x28 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:37:18
17/12 17:18:11
100 kr
19/12 11:31:21